FIRMU BOHEME ZALOŽILI HANA A JAN STOCKLASSOVI V ROCE 1991. HANA STOCKLASSOVÁ JE HLAVNÍM NÁVRHÁŘEM A ŘEDITELKOU SPOLEČNOSTI. PO STUDIU NA VŠUP V PRAZE STUDOVALA JEDEN ROK NA UNIVERSITY OF DESIGN AND CRAFT V GÖTBORGU VE ŠVÉDSKU. TAM TAKÉ ZAČALA DISTRIBUCE VÝROBKŮ POD ZNAČKOU BOHEME. VELMI RYCHLE POTÉ SE PRODEJ ROZŠÍŘIL DO ČESKÉ REPUBLIKY. NA PODZIM 2002 BYL OTEVŘEN PRVNÍ ZNAČKOVÝ OBCHOD FIRMY BOHEME V PRAZE. BĚHEM PODZIMU 2002 SE ROZJEDE KONCEPT „FASHION PARTY“.
BOHEME VYRÁBÍ DVĚ KOLEKCE DÁMSKÉHO OBLEČENÍ ROČNĚ JIŽ OD ROKU 1991. ZÁKLADEM JE VŽDY ŠIROKÝ VÝBĚR PLETÁŽE: SVETRY, ROLÁKY, CARDIGANS A SUKNĚ. ŠITÉ KOŠILE A KALHOTY SPOLEČNĚ S KOŽENÝMI A SEMIŠOVÝMI VÝROBKY KOMPLETUJÍ KAŽDOU KOLEKCI. MEZI DOPLŇKY NAJDETE TAŠKY I NÁHRDELNÍKY.
POHLED HANY STOCKLASSOVÉ, JAK NOSIT OBLEČENÍ BOHEME:
„CHCEME, ABYSTE SE CÍTILA V NAŠEM OBLEČENÍ DOBŘE PŘI KAŽDÉ PŘÍLEŽITOSTI: DOMA, NA VEČÍRKU, V KANCELÁŘI NEBO NA ULICI, VE MĚSTĚ ČI NA VENKOVĚ.
BUĎTE SVOBODNÁ, KOMBINUJTE NAŠE OBLEČENÍ S JINÝMI ZNAČKAMI, ALE I KDYBYSTE VYBÍRALA VĚCI POUZE OD NÁS, TAK NEZAPOMEŇTE NA TO, ABYSTE KOMBINOVALA PODLE SVÉHO VLASTNÍHO VKUSU. CHTĚLI BYCHOM, ABY NAŠI ZÁKAZNÍCI BYLI SEBEVĚDOMÍ MLADÍ INDIVIDUALISTÉ. NAŠÍM CÍLEM JE STAVĚT SILNOU A STÁLE ROSTOUCÍ ZNAČKU. DOUFÁME, ŽE ZA PÁR LET BUDETE HRDÁ, ŽE JSTE JEDNOU Z NAŠICH PŮVODNÍCH ZÁKAZNIC.“
OFFICE: BOHEME S.R.O.
MASARYKOVO NÁB. 250
110 00 PRAHA 1
E-MAIL: INFO@BOHEME.CZ
SHOP: DUŠNÍ 8, 110 00 PRAHA 1
TEL: +420 224 813 840